Dhomat

Hotel Ballkan

DELUXE DOPIO I

50€ / nata
Hotel Ballkan

DELUXE DOPIO II

35€ / nata
Hotel Ballkan

PRESIDENCIALE

60€ / nata
Hotel Ballkan

Standart IV

2000L / nata
Hotel Ballkan

Standart III

2000L / nata
Hotel Ballkan

Standart Dopio I

2000L / nata

Paketa

Me çmime mjaft konkurruese dhe të përballueshme nga gjithkush, në paketën e tij Hotel Ballkan ofron akomodimin, ushqimin për tre vakte, si edhe seancat e banjove në qendrën Banleare.

Dhomat Deluxe

 • +15€ per ushqimin 3 vakte dhe seancen e banjave në qendrën Banleare.
 • 1 krevat dopio ose 2 / 3 krevatë tek.
 • Hidromasazh
 • Garderobë, Pasqyrë
 • Mjedis ndenjeje
 • Tavolinë punë
 • Banjo / Kabinë dushi
 • Tharëse flokësh/Peshqirë/Sapun/Shampo/Letër tualeti
 • Kolltuk/Divan
 • Ballkon
 • Internet Wifi
 • Parking falas
2000L / per night

Standart rooms

 • Ushqimin 3 vakte i perfshire dhe seancen e banjave në qendrën Banleare.
 • 1/ 2 / 3 / 4 / 5 krevatë sipas deshirës
 • Garderobë
 • Tavolinë pune
 • TV
 • Frigorifer
 • Banjo
 • Peshqirë
 • Ballkon

H | B