H | B

Image
Image

Welcome!

Mes një gjelbërimi përrallor, nën këmbët e maleve që e rrethojnë, në shërbim të disa dhjetëra mijëra turistëve që vizitojnë qytetin gjatë gjithë vitit, Hotel Ballkan është mundësia më e mirë jo vetëm për të ndjekur terapitë në qendrën Banleare, por edhe për të kaluar pushime sa më të këndshme.

Paketa

Me çmime mjaft konkurruese dhe të përballueshme nga gjithkush, në paketën e tij Hotel Ballkan ofron akomodimin, ushqimin për tre vakte, si edhe seancat e banjove në qendrën Banleare.

Dhomat Deluxe

 • +15€ per ushqimin 3 vakte dhe seancen e banjave në qendrën Banleare.
 • 1 krevat dopio ose 2 / 3 krevatë tek.
 • Hidromasazh
 • Garderobë, Pasqyrë
 • Mjedis ndenjeje
 • Tavolinë punë
 • Banjo / Kabinë dushi
 • Tharëse flokësh/Peshqirë/Sapun/Shampo/Letër tualeti
 • Kolltuk/Divan
 • Ballkon
 • Internet Wifi
 • Parking falas
2000L / per night

Standart rooms

 • Ushqimin 3 vakte i perfshire dhe seancen e banjave në qendrën Banleare.
 • 1/ 2 / 3 / 4 / 5 krevatë sipas deshirës
 • Garderobë
 • Tavolinë pune
 • TV
 • Frigorifer
 • Banjo
 • Peshqirë
 • Ballkon

Dhomat

Dhomat familjare, ato për çifte apo edhe individuale, përveç peisazhit të mrekullueshëm të natyrës përbri së cilit janë pozicionuar, garantojnë pushime të qeta për këdo. Ato janë të pajisura me ujë të ngrohtë dhe të ftohtë 24 orë, televizor, frigorifer, internet të vazhdueshëm e gjithçka që mundëson rehatinë e turistëve.

Foto

E veçanta jonë është se çdokush që ka shkelur këtu për herë të parë, nuk ka harruar të kthehet përsëri!

Sherbime

Image placeholder

Fizioterapi

Përkrah infrastrukturës dhe kushteve komode, përmes qendrës së fizioterapisë, Hotel Ballkan ofron edhe mundësinë për Terapi Fango, apo siç quhet ndryshe Baltë Termale, masazhe, si edhe terapinë Soluks.

Image placeholder

Ushqim Bio

Ushqimet 100 përqind BIO janë oferta më e mirë për këdo që viziton Hotel Ballkan

Image placeholder

Per Besimtaret

Hotel Ballkan ofron ambjente komode edhe per besimtaret.

H | B

Address: Rruga Rasim Fetahu Bardulla,

Phone: (+355) 68 63 74 393

Phone: (+355) 67 20 87 193

Email: shkelqimcipuri@gmail.com

Copyright © All rights reserved | This website is created by Rubin Elezi